bogo

ORŁY CZYSTOŚCI

 Orły Czystości przyzanawane są na podstawie opinii wydawanych przez Klientów w niezależnych źródłach internetowych. Orły Czystości, to liderzy branży - ci, którzy stawiają na rozwój kompetencji i technologii. Cieszymy się, że udało nam się znaleźć w tym gronie.

bogo

DEZYNFEKCJA

Podstawy dezynfekcji. Wykonywanie zabiegów zamglawiania w zakładach opieki zdrowotnej, budynkach użyteczności publicznej i mieszkaniach z zagrożeniem od koronawirus SARS - COV - 2. Jesteśmy gotowi podjąć się zadań na miarę obecnej sytuacji.

bogo

BHP 2021

W trudnym czasie zagrożenia pandemią bardzo istotne jest, aby stosowane procesy podnosiły bezpieczeństwo w sprzątanych obiektach nie narażając ich użytkowników oraz osób wykonujących dezynfekcję. Specjalistyczną wiedzę na ten temat zdobywaliśmy w Instytucie Badań Marki. 

bogo

LAUR ZAUFANIA

Tytuł przyznawany przez Instytut Badań Marki na podstawie badań konsumenckich. Wyróżnienie za jakość świadczonych usług i poziom oraz kompleksowość obsługi Klienta. Ci, którzy już korzystają z naszych usług opowiedzieli o nas odpowiadając na pytania branżowej ankiety - dziękujemy za uznanie!