Dezynfekcja pomieszczeń Warszawa

Firma BOGOclean oferuje pełny zakres dezynfekcji pomieszczeń w Warszawie i okolicy. Zapewniamy użycie środków odkażających, które działają na koronawirusa, a także zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa i ochrony przed zarażaniem (posiadamy profesjonalny sprzęt ochronny).

Jak pokazują ostatnie miesiące, koronawirus jest wyjątkowo zaraźliwy i z łatwością przenosi się z człowieka na człowieka. Może się utrzymywać kilkadziesiąt minut w powietrzu, a na niektórych powierzchniach nawet do kilku dni. Izolowanie zarażonych i dezynfekcja sprzętów, z którymi mogli mieć oni kontakt oraz pomieszczeń, w których przebywali jest kluczowa do powstrzymania fali zarażeń. Powinna być wykonywana z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, w specjalnych kombinezonach ochronnych i z wykorzystaniem środków odkażających, które działają na koronawirusa.

Dlaczego warto skorzystać z usługi odkażania pomieszczeń wykonywanej przez firmę BOGOclean?

  • Nasz personel jest przeszkolony do wykonywania dezynfekcji pomieszczeń. Warszawa i okoliczne miasta mogą zamówić u nas taką usługę, mając pewność, że zostanie ona wykonana dokładnie i według obowiązujących reguł sanitarnych.
  • Posiadamy wszystkie niezbędne środki ochrony osobistej, pozwalające zabezpieczyć naszych pracowników przed zakażeniem koronawirusem. Każdy z nich przystępuje do pracy ubrany w specjalny skafander, gogle i maskę. Nasz personel ma też pełny dostęp do środków do dezynfekcji rąk i powierzchni.
  • Dysponujemy sprzętem, który zapewnia skuteczne aplikowanie środka odkażającego na powierzchnie, również w miejscach trudnodostępnych.
  • Korzystamy ze środków dezynfekujących które są skuteczne w walce z koronawirusem.
  • Utylizujemy zużyte kombinezony ochronne i innych sprzęt zgodnie z przepisami sanitarnymi.

Kto może skorzystać z usługi odkażania i dezynfekcji pomieszczeń Warszawa?

  • Wspólnoty mieszkaniowe, które chcą zadbać o zdrowie swoich członków i zabezpieczyć ich przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Prowadzimy dezynfekcję klatek schodowych, wind, ogólnodostępnych korytarzy i holi. Dodatkowo zajmujemy się odkażaniem miejsc, które są często dotykane przez wiele osób, m.in. klamek, domofonów, przycisków do włączania światła czy drzwi i przycisków w windzie.
  • Pracodawcy i firmy nie chcący narażać pracowników na możliwy kontakt z wirusem. Dezynfekujemy zakłady pracy w Warszawie i okolicy, zapewniamy dokładne odkażenie miejsc w których przebywa wiele osób, m.in. sanitariatów, szatni, biur sprzedaży, gabinetów i hal produkcyjnych. Zapewniamy skuteczne środki odkażające, które zabijają wirusy i bakterie na każdej powierzchni.
  • Osoby prywatne, w sytuacji, gdy jeden z domowników zachorował i został zabrany do szpitala lub gdy w pomieszczeniach mieszkalnych odbywała się kwarantanna. W takich sytuacjach zapewniamy dokładne odkażenie wszystkich powierzchni z którymi osoba zakażona mogła mieć kontakt (takich jak klamki, okna, drzwi, meble, uchwyty szafek) oraz pomieszczeń w których przebywała (pokoje, kuchnia, łazienka). Zapewniamy również dezynfekcję korytarza, schodów i innych ogólnodostępnych miejsc, gdzie może się znajdować koronawirus.

Dezynfekcja pomieszczeń Warszawa wykonana przez firmę BOGOclean to skuteczny sposób na odkażenie ogólnodostępnych przestrzeni, części wspólnych budynku i innych wnętrz, gdzie może znajdować się koronawirus. Wykonamy ją w sposób profesjonalny, gwarantując naszym klientom bezpieczne otoczenie.

Zadzwoń do nas by dowiedzieć się więcej o usłudze odkażania pomieszczeń w Warszawie!

Wpis w kategorii: Blog