Sprzątanie osiedli Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Pruszków, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz Sprzątanie osiedli Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Pruszków, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz
12-08-2021
Ekologiczne sprzątanie firm Warszawa
Bycie eko przestało być już modą, a powoli staje się koniecznością. Coraz więcej firm zwraca uwagę na działania, których celem jest troska o środowisko naturalne. Dotyczy to również sprzątania, zlecanego zazwyczaj wykwalifikowanym ekipom sprzątającym. Co kryje się pod nazwą ekologiczne sprzątanie firm? Warszawa jest jednym z pierwszych miast, gdzie można zamówić taką usługę.
12-08-2021
Czyszczenie kostki brukowej Warszawa
Czyszczenie kostki brukowej Warszawa - jak osiągnąć najlepsze efekty? Lato jest idealnym momentem na czyszczenie kostki brukowej. Warszawa wyjeżdża na wakacje i urlopy, zmniejsza się ruch samochodowy pozwalając na tymczasowe zamknięcie wybrukowanych parkingów, podjazdów i alejek. Wiele miejsc, które w sezonie przeżywają oblężenie sprawia wrażenie opuszczonych. Dla firmy sprzątającej to duże ułatwienie, bo pozwala dotrzeć do każdego fragmentu kostki i dokładnie go umyć.
12-08-2021
Konserwacja i mycie garaży Warszawa
Części biurowe i socjalne firm są sprzątane często, ale o wiele rzadziej pamięta się o myciu garaży. W Warszawie oraz innych dużych miastach zapotrzebowanie na taką usługę jest wysokie, ze względu na duży ruch samochodowy, powodujący mikrouszkodzenia posadzek garażowych. Stała konserwacja może zapobiegać niszczeniu powierzchni i opóźniać ten proces.
12-08-2021
Sprzątanie przedszkoli Warszawa
Sprzątanie przedszkoli Warszawa - jak zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa? Powrót dzieci do przedszkoli i szkół postawił dodatkowe zadania przed dyrekcją i osobami odpowiedzialnymi za utrzymanie czystości w placówkach edukacyjnych. Dokładne sprzątanie przedszkoli Warszawa nie tylko służy zapewnieniu higienicznych warunków przebywania dzieci, ale jest również sposobem walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i ochrony maluchów i ich opiekunów przed zarażeniem.
12-08-2021
Dezynfekcja pomieszczeń Warszawa
Wzrastająca liczba zachorowań na koronawirusa jest dla wielu pracodawców i zarządców obiektów biurowych powodem do zmartwień. Łatwość, z jaką przenosi się patogen powoduje, że każde miejsce, gdzie spotykają się ludzie staje się potencjalnym źródłem zakażenia. Wykrycie wirusa u pracownika lub klienta firmy może prowadzić do wstrzymania pracy zakładu i kwarantanny dla pracowników. Wymagana jest także dezynfekcja pomieszczeń. Warszawa, będąca centrum biznesu i siedzibą wielu zarządów spółek oraz centrów biurowych jest szczególnie narażona na ten sposób rozprzestrzeniania się wirusa.
12-08-2021
Zakres usług firm sprzątających
Firmy zajmujące się sprzątaniem obiektów oferują wiele usług, zapewniających utrzymanie czystości w biurach, firmach, prywatnych domach i ich otoczeniu. Ale nie tylko. Oprócz najpopularniejszych zamówień na regularne sprzątanie biura można również zlecić im inne czynności. Jakie usługi można zamówić w firmach sprzątających?
12-08-2021
Mycie kostki brukowej Warszawa
Kostka brukowa jest materiałem używanym na podjazdy, alejki, chodniki lub parkingi. Niestety, w miarę upływu czasu jej powierzchnia ulega zanieczyszczeniu, a kolor traci wyrazistość.
12-08-2021
Dezynfekcja przedszkoli Warszawa
Dezynfekcja przedszkoli Warszawa - na czym polega ta usługa?
12-08-2021
Zamów czyszczenie garaży Warszawa - profesjonalną usługę dla firm
Coraz więcej firm decyduje się na wybór swojej siedziby w tych biurowcach,
234